Porozmawiajmy!
ul. Flisacka 3a/2 30-114 Kraków
marcin.maciejewicz@demo.com.pl
+ 48 601 412 550

Reklamy spójne z przestrzenią

Reklamy outdoorowe przyciągają uwagę na zaledwie jedną sekundę. Co zrobić, żeby maksymalnie wydłużyć ten czas?

Zaskakujące Kompozycje: Integracja z Elementami Natury

Reklamy outdoorowe stale ewoluują, wykorzystując przestrzeń wokół siebie w coraz bardziej kreatywny sposób. Niektóre kampanie sięgają po elementy naturalnego krajobrazu, jak drzewa czy skały, tworząc efektowne wizualne kompozycje. Wykorzystanie otaczającej przyrody jako integralnej części reklamy może być kluczem do przyciągnięcia uwagi przechodniów, gdyż tworzy harmonijne i zaskakujące kompozycje, które przyciągają wzrok i są przyjemne dla oka.

Reklamy mogą się także wyróżniać specjalną fakturą albo nietypowymi materiałami, które przyciągają uwagę i nadają reklamie unikalny charakter. 

Światło i Technologia: Ożywianie Przestrzeni Miejskiej

Zdarzają się również kampanie, które wykorzystują światło i technologię, aby ożywić budynki czy inne struktury miejskie. Wykorzystanie oświetlenia i technologicznych innowacji pozwala na stworzenie dynamicznych i zjawiskowych reklam, które wyróżniają się spośród otoczenia, przyciągając uwagę przechodniów i ożywiając przestrzeń miejską. 

Murale jako Dzieła Sztuki: Wtapianie się w Otoczenie

Ogromne murale są kolejnym przykładem innowacyjnego podejścia do reklamy w przestrzeni publicznej. Malowane na budynkach lub innych dużych strukturach, murale stanowią imponujące dzieła sztuki, które wtapiają się w otoczenie, przyciągając wzrok przechodniów i dodając miejskiej przestrzeni nowego wymiaru estetycznego. 

Interaktywne Doświadczenia: Angażujące Reklamy

Interaktywne instalacje również odgrywają ważną rolę w nowoczesnych kampaniach reklamowych. Reklamy, które angażują zmysły i interakcję z przechodniami, np. poprzez interaktywne ekrany dotykowe lub sensoryczne efekty dźwiękowe, zapewniają niezapomniane doświadczenia i pozostają w pamięci odbiorców. 

Reklamy Outdoorowe jako Część Kultury Miejskiej

Dzięki tym innowacyjnym podejściom reklamy outdoorowe przekształcają się w coś więcej niż tylko komunikaty marketingowe. Stają się integralną częścią miejskiej kultury i estetyki, inspirując do refleksji oraz tworzenia nowych doświadczeń w przestrzeni publicznej. W ten sposób reklamy nie tylko przyciągają uwagę, ale także angażują i inspirują społeczność, dodając wartości do miejskiego krajobrazu. 

A teraz...

Obejrzyj niektóre z realizacji. Zobacz, jak stosunkowo niewielkie modyfikacje sprawiają, że outdoor przemawia silniej do wyobraźni! 

Centralny Związek Spółdzielni Rolniczych

Świetny pomysł Centralnego Związek Spółdzielni Rolniczych na promocje lokalnych warzyw w Japonii. Na stacjach metra filary zamieniły się w kukurydzę, marchewki, ogórki, itd.

Centralny Związek Spółdzielni Rolniczych

Mentos

A może tak wycieczka do Brazylii? To właśnie tam Mentos zrobił zjeżdżalnie dla swoich małych konsumentów!

Mentos

Tyskie

Tu chyba nie ma co dużo mówić. Wchodzisz do baru i już wiesz, co zamówić 😉

Tyskie

Firma nieznana

Tu z kolei ciekawa reklama na autobusie w Bombaju.

Firma nieznana

Frontline

Nieco kontrowersyjna, ale jakże zabawna reklama sprayu na pchły i kleszcze dla psów. Bardzo dobry przykład na to, jak fajnie można zagospodarować pewne przestrzenie.

Frontline

Firma nieznana

Tu mamy przykład mocnej kampanii społecznej chrześcijańskiej społeczności. Ma ona podnosić świadomość w kwestii przemocy.

Firma nieznana

Fundacja Feed

Bardzo wymowna kampania fundacji Feed SA walczącej z głodem wśród dzieci.

Fundacja Feed

Arrive Alive

A to kampania stowarzyszenia Arrive Alive. Nad toaletą widnieje instrukcja: “Usiądź i pomyśl o konsekwencjach jazdy pod wpływem alkoholu”

Arrive Alive