Porozmawiajmy!
ul. Flisacka 3a/2 30-114 Kraków
marcin.maciejewicz@demo.com.pl
+ 48 601 412 550

Brand Design

BRAND DESIGN

Estetyka połączona z perswazją, zorientowana na osiągnięcie przez markę wymiernych wyników biznesowych

Czy nazwa marki może mieć wpływ na rentowność Twojej firmy? Czy opakowanie ma związek z notowaniami giełdowymi przedsiębiorstwa? Czy logotyp podnosi sprzedaż? Nazwa, logotyp, księga znaku, opakowanie, Corporate Identity. Unikalny podpis marki materializuje świat jej wartości i emocji – decydując o sprzedaży. Skuteczny Brand Design sprawia, że konsument lepiej zapamięta produkt, nawiąże z nim więź emocjonalną, chętniej po niego sięgnie i więcej mu wybaczy.

Co to jest Brand Design?

Brand Design to podpis marki; ważneżeby był unikalny i tak intensywny, by wystarczył fragment opakowania czy logotypu, aby zorientować się, o jaką markę chodzi (efekt “smash brand”).

Co składa się na Brand Design?

Brand Design działa również do wewnątrz. Wpływa na to, że Twoi pracownicy lepiej czują się w Twoich barwach, wydajniej pracują i chętnie stają się ambasadorami Twoje firmy i marki. Bo Brand Design to również Employer Branding.

Brzmienie słowa, kształt, kolor czy kąt nachylenia sygnetu w logo. To wszystko wpływa na emocje. Tak marka wpisuje się w życie konsumentów. Tak staje się nieodłącznym partnerem – poprzez praktyczne rozwiązania, jakich dostarcza i emocjonalną więź, jaką buduje.

Marka dla duszy i dla oka

W Demo myślenie o nazwie i logo zaczyna się już w trakcie pracy nad strategią. Wynika z wartości jakie marka będzie dawała konsumentowi. Trendy, które wykorzystujemy do budowania mapy marki, wyznaczają również jej architekturę, wygląd i cechy wizualne. Klient musi markę polubić i musi mu się podobać.  

Miłość od pierwszego wejrzenia, miłość na zawsze

Kupujemy to, co nam wpadnie w oko. Wybieramy te marki, które swoim designem nas oczarują. Jeśli nam się spodobają w sklepie stacjonarnym czy internetowym, wylądują w naszym koszyku. Potem w garażu, na półce w łazience, w lodówce czy obok łóżka w sypialni. Będziemy się nie troszczyli i pielęgnowali. One nam się odwdzięczą, zapewnią nam to, czego najbardziej potrzebujemy. Tak się rodzi prawdziwe uczucie – i tak się rodzi lojalność. 

0 +
Projektów
0 +
Klientów