Kontakt
ul. Flisacka 3a/2 30-114 Kraków
marcin.maciejewicz@demo.com.pl
+ 48 601 412 550
3 czerwca, 2019

WTT

ZEWE – Zero Emission Waste Elimination. Technologia, o której większość z nas w ogóle nie śniła! Bezemisyjna 100% utylizacja wszystkich odpadów z  pozyskaniem cennych zasobów jak wodór i inne substancje – ucieleśnienie modelu Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Produkt tak innowacyjny, że może zmienić oblicze całej gospodarki i codzienność każdego z nas. Teraz pomagamy mu przebić się do zbiorowej świadomości i pozyskać dalszych inwestorów.

Wyzwanie

Zbudować świadomość nowej przełomowej technologii w oczach opinii publicznej i inwestorów - powiedzieć o ZEWE od WTT - instrumenty: prezentacja, film dla inwestorów , strona www, pozostałe materiały dla inwestorów

WTT dla inwestorów

Koncepcja komunikacji przy wprowadzeniu na rynek inwestorski akcji WTT,
właściciela przełomowej technologii utylizacji odpadów. Koncepcja i produkcja materiałów promocyjno-sprzedażowych – w tym filmu przeznaczonego dla inwestorów.

Film ZEWE/WTT dla inwestorów

Film dla inwestorów kładzie nacisk na komercyjność ZEWE – nowej technologii utylizacji odpadów realizowanej przez WTT. ZEWE wpisuje się we wszystkie aspekty regulacji gospodarki krajowej, europejskiej i globalnej  w niedalekiej przyszłości – Zielony Ład, Gospodarka Obiegu Zamkniętego, konieczność bez-emisyjnej likwidacji odpadów. Dlatego inwestycja w innowacje firmy WTT, twórcy ZEWE może być porównywalna do zakupu akcji Tesli czy Apple w okresie, kiedy marki te dopiero wchodziły na rynek.