Porozmawiajmy!
ul. Flisacka 3a/2 30-114 Kraków
marcin.maciejewicz@demo.com.pl
+ 48 601 412 550
3 czerwca, 2019

OnGeo.pl

Przedstawiamy unikalne na rynku e-narzędzie, które jest must-have dla wszystkich kupujących, posiadających i sprzedających nieruchomości. W 5 minut dowiadujesz wszystkiego o danej działce, pozyskując informacje, które mogą zaważyć na podejmowanych przez Ciebie decyzjach czy transakcjach.

Wyzwanie

Strategia marki, strategia komunikacji i rozwiązania kreatywne (wideo i projekty graficzne), by skutecznie powiadomić rynek i klientów o nowej usłudze, która rewolucjonizuje obrót nieruchomościami gruntowymi!

Challenge

Must have dla każdego właściciela / nabywcy / sprzedawcy działki gruntowej

Raport o Terenie OnGeo – unikalne e-narzędzie, idealne dla wszystkich kupujących, posiadających i sprzedających nieruchomości. Raport o Terenie OnGeo zbiera informacje o wskazanym terenie ze wszystkich dostępnych źródeł i chroni klientów przed niemiłymi niespodziankami – np. działka na terenie zalewowym, osuwisku, pomnik przyrody czy inne ograniczenia prawne,

Co zrobiliśmy

Stawiamy diagnozę z Ongeo

Każdy zasługuje, by wiedzieć wszystko o działce, którą posiada, kupuje lub sprzedaje. Zdiagnozuj działkę sam – zleć Raport o terenie OnGeo i zyskaj pakiet wyczerpujących informacji w 5 minut. OnGeo.pl powstało, by każdy mógł szybko i tanio zdiagnozować dowolną działkę w Polsce.