Allex

wyzwanie:
Innowacyjna aplikacja o zmianach w prawie
efekt:
Przepisy antykryzysowe w jednym miejscu
Spersonalizowane aktualizacje prawne
zakres:
opracowanie strategii marki i koncepcji komunikacji, product concept, opracowanie nazwy, logo i księgi znaku

Allex – serwis www i aplikacja dla przedsiębiorców, która dostarcza alerty o zmianach w prawie, ściśle dopasowane do profilu i aktywności zawodowej jej użytkownika. Mieliśmy przyjemność pracować przy powstaniu tego innowacyjnego produktu: Product Concept, strategia marki, nazwa logo, identyfikacja wizualna oraz podstawy działań reklamowych (key-visual i stylistyka haseł).

 

O czym zawsze marzył przedsiębiorca poświęcający swój cenny czas i energię na studiowanie ustaw i kodeksów? O asystencie, który odciąży go – i będzie szybko przekopywał się przez przepisy i dostarczał stamtąd informacji o wszystkich zmianach w prawie, które realnie dotyczą biznesu. I wyjaśniał je prostym, przystępnym językiem. Tak aby przedsiębiorca był zawsze dobrze poinformowany i spokojny o prawną stronę swojej działalności.
Teraz to marzenie właśnie spełniło się.


Allex Gif
 

Wspólnie z klientem i jego partnerami z branży IT stworzyliśmy aplikację Allex – aplikację, która dostarcza alerty prawne, idealnie dopasowane do profilu i aktywności zawodowej jej subskrybenta.

Od nas Allex otrzymał nie tylko zmodyfikowaną w stosunku do pierwotnych założeń klienta koncepcję produktu (Product Concept) i strategię marki, ale również nazwę i branding – stworzyliśmy dla niego logotyp i całą identyfikację wizualną. Opracowaliśmy również komunikację czyli stylistykę haseł i grafiki, jakimi nowa aplikacja będzie posługiwać się w swoich kampaniach reklamowych.

Cieszymy się, że po raz kolejny było nam dane uczestniczyć w stworzeniu innowacyjnego i przełomowego produktu o tak ogromnym rynkowym potencjale. Demo Effective Launching najlepsze w kreacji w Polsce według raportu „Media Marketing Polska”.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami tutaj

Zobacz inne flagowe realizacje