Product Concept – tak startują giganci!

960x502px_NEWS_WWW-DEMO_2

 

Jak startują giganci? Jak wprowadzić na rynek nowy produkt i sprawić by osiągnął sukces? Czy badania rynkowe gwarantują sukces marki? Co zrobić by osiągnąć odpowiedni pułap i nie dać się turbulencjom?  Odpowiedzi na te i inne pytania mogliśmy usłyszeć na panelu Product Concept zorganizowanym przed DEMO Effective Launching na EEC 2017.

 

DEMO na  IX Europejskim Kongresie Gospodarczym 

Właśnie zakończył się Europejski Kongres Gospodarczy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, na którym odbył się panel zorganizowany przez DEMO Effective Launching, krakowską firmę z ponad 26 letnim doświadczeniem w sukcesywnym wprowadzaniu produktów i marek na rynek.

Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się: Ewa Dudzic – współzałożycielka marki Glov, Łukasz Majer – prezes Nova Praxis, Andrzej Olszewski – wieloletni prezes TNS OBOP, Hubert Laszczyk – prezes Express, Traficar. Całość poprowadził i moderował prezes DEMO – Jacek Sadowski.

 

Sukces panelu Product Concept

Panel Product Concept na IX Europejskim Kongresie Gospodarczym cieszył się ogromnym zainteresowaniem – sala nie była w stanie pomieścić wszystkich chętnych. Myślą przewodnią panelu było poznanie odpowiedzi na to jak startują giganci, a samo wprowadzanie produktów i marek na rynek wielokrotnie było porównywane do lotu samolotem.

Panel podzielony był na trzy części tematyczne. Przygotowanie do lotu produktu, wystartowanie i sam lot. W każdej z części prelegenci mieli po kilka minut, by opowiedzieć o poruszanych zagadnieniach z perspektywy własnych, cennych doświadczeń. Opowiadali o trudnościach, które spotykali na drodze swojego produktu, o sposobach radzenia sobie z nimi, a przede wszystkim o tym, jak wyglądał debiut ich marki na rynku i co sprawiło, że jest na nim nadal.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, ze spotkamy się na kolejnym panelu. Cieszymy się, że mogliśmy się podzielić z Państwem naszym doświadczeniem.

 

Produkt Concept – tak startują giganci ! 

Chcesz  stworzyć zwycięski produkt ? Skontaktuj się z nami :

demo@demo.com.pl

+ 48 601 412 550