Isover

wyzwanie:
Rozbić konserwatywność branży!
efekt:
Śmiałe odświeżenie
Odważne repozycjonowanie
zakres:
strategia marki i komunikacji, kreacja - telewizja, prasa ogólna i branżowa,
outdoor, BTL, obsługa komunikacji BtB.
Spot sponsorski
Spot 15"

Globalny koncern francuskiego pochodzenia z tradycją. Renomowana międzynarodowa marka budowlana. Mega-konserwatywna branża. Pozornie materiał nie do ruszenia. Jednak odważyliśmy się – wspólnie z Klientem – naruszyć to status quo. Zaatakowaliśmy markę niestandardowymi, zakrawającymi o herezję działaniami. Wizerunek został odświeżony, percepcja marki przebudowana, a każda podgrupa zróżnicowanego target ożywiona. Sprzedaż wzrosła.

Chcesz takiego efektu? Współpracujmy!

Cornelius Hazy Beer

efekt:
NOWA KATEGORIA PIWA
MGLISTE Z NATURY, WYRAZISTE W SMAKU
zakres:
strategia marki, polityka cenowa,
konfiguracja portfolio, rekomendacja smaków,
rebranding, strategia komunikacji,
kreacja − opakowania, digital, social media

Odkryliśmy! Nazwaliśmy! Po imieniu! Hazy! Nowa kategoria piwa!

Cały świat polskich miłośników piw głowił się, dlaczego producenci piw rzemieślniczych używają nieciekawych określeń typu „niefiltrowany”, „nieklarowany”, „mętny” czy „piwo z naturalnym osadem” – jeżeli można użyć słowa bardziej widowiskowego.

Tak powstało Hazy – przy okazji obsługi strategicznej i kreatywnej rebrandingu piw Cornelius z piotrkowskiego browaru Sulimar.

Stworzyliśmy strategię, uporządkowaliśmy portfolio piw, wprowadziliśmy nowe smaki i ceny

Zaplanowaliśmy i przygotowaliśmy nową komunikację marki Cornelius Hazy Beer: zaprojektowaliśmy nowe opakowania, wyprodukowaliśmy filmy
i odpaliliśmy kampanię w mediach społecznościowych.

Pierwsze Hazy Beer to nie tylko unikalna konsystencja, smak, barwa czy inne wartości produktowe. Hazy to również cały barwny, emocjonalny świat konsumentów, ustawiony między „popowym” światem mainstreamowych piw a niszą wypełnioną przez birofili raczących się warzonymi w piwniczkach rzadkimi piwami. Witaj w świecie Hazy Beer!

CZY TWÓJ PRODUKT JEST HAZY? POZWÓL NAM SPRAWDZIĆ!

Tradycyjny z Ludwina

wyzwanie:
Przypomnieć Polakom, że to jajkom zawdzięczają smak prawdziwego makaronu!
efekt:
30 % skok sprzedaży w ciągu miesiąca kampanii
zakres:
strategia marki
strategia komunikacji
kreacja: telewizja, kino, radio, print, outdoor, internet
nadzór na produkcją

„Pol-Mak” – producent Makaronu Tradycyjnego z Ludwina śmiało rzuca rękawicę rynkowym potentatom. Kluczem do sukcesu jest rozbudzenie wśród konsumentów świadomości, że „jak makaron, to jajeczny”. A do tego „Tradycyjny z Ludwina” – według niezmiennego od pokoleń regionalnego przepisu.
Tę prawdę objawia mistrz makaronu i prezes „Pol-Maku” Grzegorz Polak, kultywujący w swojej rodzinnej firmie tradycję domowego makaronu według przepisu legendarnej prababci Heleny. Bo kto inny jak nie Polak najlepiej wyedukuje Polaków, co to dziś znaczy prawdziwy makaron jajeczny?
Strategia i kreacje łączą tradycję domowego makaronu jajecznego z zastosowaniem go w menu nowoczesnej kuchni.

Gotowy na to, by wkręcić się do rynkowej czołówki?

Platinum

wyzwanie:
Rebranding jak na motoryzacyjną markę przystało!
zakres:
strategia komunikacji
koncepcja scenariusza
nadzór na produkcją

Kiedy pada słowo „film korporacyjny”, przed oczami zazwyczaj staje infograficzna prezentacja, czasem urozmaicana wstawkami wideo z konferencji czy firmowych wydarzeń. Wiedzieliśmy, że to nie jest odpowiedni „show” dla Platinum – topowej marki olejowej w naszej części Europy, chlubiącej się sponsoringiem rajdów i wyścigów, widocznej na kombinezonach zwycięskich kierowców i ich pojazdów. Tym bardziej, że mieliśmy do zakomunikowania w filmie rzeczy niezwykle istotne – rebranding,  nowy CI i nowe hasło . Dlatego… pojechaliśmy po bandzie. Zasiedliśmy za kierownicą… strugi oleju Platinum wpadającej do silnika i ruszyliśmy w ostry roller-coaster. Tak właśnie – z perspektywy brawurowego kierowcy, śmigającego między pulsującymi tłokami silnika – opowiedzieliśmy o rebrandingu i pryncypiach wyznawanych przez markę. O tym, że Platinum to… „technologia napędzająca życie”.