Nie przegap ewolucji!

Panel Demo o przyszłości branży FMCG

Panel „Produkt i firma spożywcza nowej ery” podczas najważniejszej konferencji branży spożywczej

Nowe czasy tworzą nowe warunki – produkcyjne, dystrybucyjne, technologiczne, nowe preferencje konsumenckie. Za 5 lat branża spożywcza będziemy w zupełnie innym świecie. Jaki to będzie świat i jak się zachować wobec tych zmian? Nikt precyzyjnie nie odpowie na to pytanie, ale dobrze postawione pytania potrafią poprowadzić do celnych odpowiedzi.

Zapraszamy do uczestnictwa w panelu „Produkt i firma spożywcza nowej ery” w poniedziałek 5 listopada 2018 o godzinie 13:30 w hotelu Sheraton w ramach Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie – największej konferencji dedykowanej sektorowi spożywczemu oraz handlowemu w Polsce.

Moderatorem panelu będzie Jacek Sadowski, prezes Demo Effective Launching, twórca unikalnej metodologii Product Concept, a uczestnikami przedstawiciele czołowych branż FMCG. Panel będzie przebiegał według autorskiej formuły Demo – „krakowskiego sprintu”.

Bezpłatne konsultacje marketingowe

Podczas trwania Forum przy stanowisku firmy Demo udzielane będą zainteresowanym bezpłatne z konsultacje z zakresu marketingu, budowania produktu spożywczego, brandingu i reklamy. Bezpośrednio po panelu będzie można osobiście porozmawiać z prezesem Demo.

Zapraszamy do zapisów na konsultacje:
+48 781 963 768

Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!

Demo Effective Launching – posługując się od ponad 25 lat autorską metodologią Product Concept, współpracując z partnerami wielkimi, małymi i średnimi, stworzyło już ponad 150 produktów i marek – w wielu kategoriach rynkowych, ze szczególnym uwzględnieniem branży FMCG.


Dowiedz się więcej o Product Concept